Konsultatsioonid ja hindamine

Konsultatsioonid on Klaverite Kantsi teenuseliik, mida pakume eelkõige neile, kes soovivad osta/müüa kasutatud klaverit või remontida/ restaureerida oma olemasolevat  muusikainstrumenti. Aga loomulikult ka kõigile teistele klaveriomanikele või klaverit osta planeerijatele, kes soovivad rohkem teavet olemasoleva või soetatava instrumendi kohta.

Oleme oma praktikas valusalt tihti kohanud juhtumeid, kus ostja on soetanud endale klaverikujulise objekti lähtudes üliodavast hinnast, huvitavast välimusest, kõlavast nimest, naabrimehe akordionimängijast vennatütre soovitusest või veel mõnest senitundmatust kategooriast. Kohapeal aga selgub, et klaver on sisuliselt kasutuskõlbmatu või eeldab investeeringuid, mis ületavad tema võimalikku (turu)väärtust mitmekordselt. Raske uskuda, et näiteks keegi ostaks kasutatud autot (aga korralik klaver võib olla autoga üsna samas hinnaklassis), ilma et oleks eelnevalt vastava eriala spetsialistiga nõu pidanud.
Leidke klaveritehnik üles enne, mitte pärast klaveri ostmist ja te võite ära hoida sadu eurosid maksva ja mitusada kilo kaaluva õnnetuse.
Klaverite Kantsi tehnik hindab kohapeal teie olemasoleva või soetatava klaveri tehnilist seisundit ja ligikaudset turuväärtust. Vajadusel on võimalik tellida kirjalik eksperthinnang.

Tehniku väljakutse suuliseks konsultatsiooniks – 40 €
Eksperthinnang koos kirjaliku hindamisaktiga – 185 €

Lisandub käibemaks ja klaveritehniku transpordi maksumus.